Ankara Lokma Fiyatı

Senelerden beri pastacılık alanında faaliyet gösteren firmamız Ankara lokma fiyatı hususunda halkımıza son derece uygun çözümler sunmaktadır.

Ankara Lokma Fiyatı

Üretimlerimizde kullanmış olduğumuz malzemeleri en kalitelisinden seçmemize rağmen müşterilerimize en ekonomik rakamlarla hizmet vermemiz ne kadar insan odaklı bir firma olduğumuzun göstergesidir.

Ankara lokma fiyatı belirlenirken iki unsur çok önemlidir. Bunlardan birincisi yukarda saymış olduğumuz hammaddedir. İkincisi de kullanılan emek gücünün yani işçiliğin kalitesidir.

Bizim ustalarımız nesiller boyu bu işi yapan kişilerden aldığı eğitimle kendilerini yetiştirmektedir.

Pastacılık ve tatlı üretimi konusunda son derece uzman insanlardan oluşmaktadır. Hamurun, şerbetin kıvamını artık ezbere bilmektedirler.

Lokma Fiyatı Ankara

Lokma fiyatı Ankara belirlenirken göz önünde bulundurduğumuz iki kıstas vardır. Bunlardan birincisi mesafe diğeri de dağıtılacak lokma sayısı.

Elbette takdir edersiniz ki 200 kişilik lokmanın fiyatı ile 1000 kişilik lokmanın fiyatı aynı olmayacaktır. Birisinde kullanılan malzeme ve işçilik diğerinin beş katı olmaktadır.

Fakat buna rağmen fiyatı beş kat daha fazla değildir. Diğer kriter olan mesafeye değinecek olursak Ankara merkez ile ilçelerdeki dağıtımda yol parası gibi ufak bir farklılık oluşmaktadır.

Bizim hizmet anlayışımız her zaman için ekonomik fiyat çok müşteri olmasından dolayı Ankara lokma fiyatı olarak çok uygun rakamlarla hizmet vermekteyiz.

Çok müşteri kazanmanın yolu da sağlıklı ve leziz üretimleri seri ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektir. Herkes lokma tatlısı yapabilir fakat çok az insanın üretmiş olduğu tatlılar bizim ki kadar lezzetli olabilmektedir.

Sünnet yapacaksınız zaten yeterince masraf yaptım diye düşünmeyin uygun Ankara lokma fiyatı ile size desteğimizi gösteriyoruz. Ya da işyeri açılışı yapacaksınız yeterince masraf yaptım diye sakın düşünmeyin alacağınız yüzlerce hayır duası ile başlayacağınız işinizin kazancı çok daha hayırlı olacaktır.  
Aşağıda son yapmış olduğumuz kampanyalar dahilinde fiyatlarımız verilmiştir.

Ankara Lokma Fiyatı Listesi

300 kişilik Ankara lokma 1750 TL.

500 kişilik Ankara lokma 2250 TL.

750 kişilik Ankara lokma 2750 TL.

1000 kişilik Ankara lokma 3500 TL.

Ankara Lokma Fiyatı