Ankara Lokma Dökümü

Ankara lokma dökümü işini profesyonel yapan bir işletme bakınıyorsanız, bilmeniz gereken önemli hususlar var demektir.

Henüz yeni yeni yaygınlaşan Ankara lokma dökümünün her işte olduğu gibi bu işte de, önce, hilesini ortaya çıkardılar.

Ankara lokma dökümü

Yurttaşın hayrına yalan, dolan, hırsızlık karıştırdıkları gibi, insanların sağlıklarını da riske atmaktan geri durmadılar, durmuyorlar, belli ki, durmayacaklar da.

Ankara lokma dökümüne karışan hile nedir ve kimler yapmaktadır? Birinci hile, yani aldatma yöntemi, markasız, sağlık denetimi yapılmamış, ne olduğu da tam olarak bilinmeyen fakat tatlandırıcı özelliği olan maddeyi şeker diye, lokma tatlısına karıştırmaktadırlar.

Sizin şeker sandığınız şey şeker değil. Hali ile lokma tatlısı da lokma tatlısı değil. Çünkü unu da un değil. Bir tarım ülkesinde unun bu denli pahalı olması ve unun sahte, çakma un olmayan ve una benzeyen madde üretilmesi önce kimin suçu acaba?

Unu un, şekeri şeker, yağı yağ olmayan maddeler ile yapılan lokma, ne kadar lokmadır ve nasıl hayır lokması diye servis edilebilir? Bunu yiyen insanların bedduası mı, duası mı alınır

Lokma Dökümü Ankara

Lokma dökümü Ankara yaptırmak isteyen yurttaş, firmanın öncelikle vergi kaydını görmesi gerekmez mi? Önce kamudan, senden, benden çalmayacak, firma öncelikle hırsız olmayacak değil mi?

Resmi firmanın kullandığı tüm malzemelerin, sağlık denetimleri ve laboratuvar sonuçları hem sitede hem de yurttaşın göz ile, rahatlıkla görebileceği bir yerde olacak. Olacak ki, tatlı diye yediği şeyin ne olduğunu bilecek. Gönlü rahat olacak.

Ankara lokma dökümü yaptırmak isterseniz, gezici, seyyar ekibimiz, seyyar aracımız yedi yirmi dört hizmet sunmaktadır.

Ankara lokma dökümü ve servisi, isterseniz dua eşliğinde yapılmaktadır. Bize önceden kaç kişilik döküm yapılacağını ve nerede saat kaçta olacağını iletmeniz gereklidir. Sözleşme yapıyoruz ve sözleşmemizin kurallarına harfiyen uyuyoruz.

Ankara lokma dökümü