Ankara Hayır Lokması

Ankara hayır lokması mevlit, cenaze sonrası ya da sünnet, nişan, kına ve iş yeri açılışı gibi davetlerinizde sizlerin yaptığı hayır işlerini destekleyerek her daim yanınızda ve hizmetinizdedir.

Ankara Hayır Lokması

Tatlarda bıraktığı lezzetle, fiyat açısından uygunluğuyla aynı zamanda pişmanlık yaşamadan tüketilen hafifliğiyle en uygun, elverişli tatlıdır.

Geçmişte cenaze sonrası konu komşunun iyi dua ve dileklerini almak için kültürümüzde yer edinmiş olan lokma dağıtımı yapılmaktaydı.

Ankara Hayır Lokması Dağıtımı

Şehirleşen yaşam ile birlikte ise Ankara hayır lokması dağıtımı bu iş için daha uygulanabilir duruma gelerek profesyonel bir biçimde dağıtımı gerçekleştirilmeye başlandı. Hayır lokması isteyen müşterilerimiz için bu süreç oldukça kolaydır.

Çünkü Sizler konuklarınızla ilgilenirken bizler ise lokma ikramında ve hizmetinde bulunmaktayız. Lokma üretim, dağıtım, hijyen gibi durumlar tamamen şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Metropolleşen şehir yaşamlarıyla insanlar apartman, site gibi yerlerde yaşamlarını sürdürmektedir.

Böyle yerlerde ise 400-600 gibi kalabalık sayıda davetler gerçekleştirmek olanaksız gözükmektedir.

Hayır Lokması Ankara

Durum böyle olduğu zamanda ise hayır lokması Ankara iş başına düşerek sizlerin kolaylık ve rahatlığını sağlayacak uzman çalışanları ile dağıtımı yapmaktadır.

 Ankara hayır lokması olarak seyyar mutfağımızla müşterilerimizin istediği adresse ve saate göre gelip dua ve ilahilerle birlikte lokma dağıtım servisini yapmaktayız.

İşinde uzman ustalarımızın ürettiği lokmaları hiç soğutmadan sizlere servis etmekteyiz.

Hayırsever yurttaşlarımızın burunlarına eşişiz Ankara lokma kokusunun gelmesiyle birlikte ilk lokmayı tattıkları zaman simalarında oluşan mutluluk ve haz duygusu bizler için en değerli olanıdır.

Yapılan her mesleğin ayrı bir değeri, uğuru ve kutsallığı bulunmaktadır. Lakin bazen Ankara lokma dağıtımı gibi dini değerin daha ön planda tutulması gereken işler bulunmaktadır.

Ankara Hayır Lokması