Keçiören Lokma

Keçiören lokma firmasıyız. 1984 ten (Bin dokuz yüz seksen dört) günümüze ilçedir Keçiören. İlçemizin 47 (kırk yedi) mahallesi, 7 (yedi) de semti bulunmaktadır.

19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı, Basınevleri, Çaldıran, Çalseki,    Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik, Güçlükaya, Gümüşdere, Güzelyurt, Güzelyurt (Bağlum), Hasköy, Hisar, İncirli, Kafkas, Kavacık Subayevleri, Kalaba,  Kamilocak, Kanuni, Karargahtepe, Karakaya, Karşıyaka, Kösrelik, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sancaktepe, Sarıbeyler, Şehit Kubilay, Şenlik, Şenyuva, Şevkat, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Yeşiltepe,  Yükseltepe, mahalleri Keçiören’e ait mahallelerdir.

Tüm mahallerinde, mahallerinde ki tüm caddelerinde, camilerinde, okullarında, iş yerlerinde, ev önlerinde istediğiniz her yerde, seyyar çalışabilen ekibimiz lokma dökümü hizmetini verebilmektedir.

Lokmacı Keçiören

Lokmacı Keçiören firmasını hayır lokması döktürmek istiyorsanız, lokma servisi yapılır iken de dua okunsun istiyorsanız, personelimiz bu isteklerinizi kusursuzca yerine getirecek mesleki deneyimi ve profesyonelliğe sahiptir. Elemanlarımız sigortalıdır.

Tüm sosyal haklarına sahiptirler. Mesleklerinde kalıcıdırlar. Bu işin gerektirdiği manevi değer yargısını, hizmetin dini adabını bilen niteliktedirler. Sadece ticari bir iş değildir bizim yaptığımız. Lokmacı Keçiören hizmeti aynı zamanda bir hayır yapana vesile olmaktır.

Keçiören lokma Firması

Keçiören lokma firması olarak biz, hangi marka yağı, hangi marka unu, hangi marka şekeri kullanıyorsak, hatta kullandığımız suyun dahi sağlık denetim raporunu yurttaşın denetime açarız. Mutfağımız daima denetime açıktır.

İstediğiniz de denetim sağlayabilirsiniz. Bu işin gıda ve sağlık nedeni ile hayati ciddiyetinin farkındayız, daima da farkında olacağız.

Keçiören Lokma Fiyatı

Keçiören lokma fiyatını sormak istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Fiyat listemiz sitemizde mevcut. Fakat daha detaylı bilgiyi de ister mail isterseniz de telefon aracılığı ile firmamızdan alabilirsiniz.

Ankara lokma, ekibi olarak işimize faturalandırarak, sözleme yaparak, hem dini hem de ahlaki değer yargılarına uyarak, ticari değerlere de hukuksal açıdan bağlı kalarak hizmet sunuyoruz.

Keçiören lokma