İstanbul Lokma

İstanbul lokma hizmeti sunan firmamız, ekip ve ekipman donanımını mobilize etmiş durumdadır. Mobilize lokma personelimiz şu işi yapmaktadır.

Yurttaşımız, kaç kişilik lokmayı hangi adreste hangi saatte yaptıracağınızı bize iletmektedir. Biz İstanbul lokma firması olarak, lokma döktürmek isteyen yurttaşımıza kaç kişilik lokma fiyatı ne kadara olur, lokma fiyat listemizi sunuyoruz.

Eğer fiyatta anlaşır isek, sözleşmemizden sonra, seyyar ekibimiz, sözleşmede belirlenen adreste, belirlenen saatte lokma dökme hizmetine başlıyor.

İstanbul Lokma Firması

İstanbul lokma firması olarak biz, önce sağlık sonra yasal tüm yükümlülüklerimizi itina ile yerine getiriyoruz.

Bu vurguyu yapmamızın sebebi, kendisine İstanbul lokma firması diyen, internette site yaptıran, bastırdığı el ilanlarını sokaklarda reklam amaçlı dağıttıran, yasal olmayan, merdiven altı İstanbul lokma firmaları var.

Bu merdiven altı korsan firmalara karşı yurttaşımızı neden uyarıyoruz? Öncelikle bu firmalar, vergi ödemediklerinden ötürü, kamudan yani sizden çalmaktadırlar.

Elemanlarının sigortası yapmadıklarından dolayı elemanlarının sosyal güvencelerinden çalmaktadırlar. Bu firmaların önceliği vatandaştan çalmak olduğundan, kullandıkları un, yağ, şeker gibi malzemeler sağlık bakanlığı onaylı markalardan değildir.

Ucuz olsun diye bir nevi sağlığınızdan çalmaktadırlar. Bu, hayır için dağıttırdığınız İstanbul lokma, bu korsan İstanbul lokma firmalarının lokması ile zehre dönüşebilir, değil hayır, insanların zehirlenmesine vesile olabilirsiniz.

Bunun ayrıca çok ağır yasal sorumluluğu da olduğu bilinmelidir. Sizin dağıttırdığınız İstanbul lokmadan birisi zehirlendiği zaman, korsan İstanbul lokma firması kadar sizin de yasalar karşısında sorumluluğunuz var.

Allah korusun olası can kaybında ise hem vicdanen hem de ahlaken altından kalkılamaz azap oluşur.

Bu denli ciddi durumların oluşmaması için İstanbul lokma firmaları konusunda ayrıca dikkat çekmek de bilgi sunmakta da fayda olduğunu düşünüyoruz.

İstanbul Lokma Fiyatı

İstanbul lokma fiyatı sorulan ilk sorudur. Fiyat listemizde zaten rakamlar mevcut. Fakat yurttaşımız, önce fiyatı değil, malzemeyi, ustayı, hizmet kalitesini sormayı öncelik edinirse, kötü niyetlilere karşı daha başarılı olacağız.

İstanbul lokma daha lezzetli olacak. İnsanların duaları daha güçlü yükselecektir. Ankara lokma hizmetimize de göz atabilirsiniz.

istanbul lokma