Hastanelik eden Ankara lokma

Lokma İzmir, Ankara, İstanbul nerede yapılırsa yapılsın temiz yapılmalı değil mi? Lokmada temizlikten kasıt aslında sağlıklı olmasıdır. Önce sağlıklı lokma yapılmalıdır. Bu yazıyı şikayet amaçlı yazıyorum. Hani sizin siteniz karşıma çıktı diye yazıyorum. Yoksa anlatacaklarımın sizin firmanız ile ilgili değil. Umarım siz de okurunuzda yazdıklarımızı yanlış anlamazsınız.

Hastanelik eden Ankara Lokma

İzmir den aldığımız ev eşyasını Ankara’nın Keçiören ilçesinde bir adrese indirdik. Yerleştirdik. Bizim işimiz taşıma işi. İster şehir içi ister şehirler arası bizim için fark etmiyor. Biz eşya taşıyoruz. Taşımayı nasıl yaptığımızı sitemizden görebilirsiniz. İzmir evden eve nakliyat, İzmir evden eve, Evden eve izmir, izmir nakliyat, İzmir Nakliyat Fiyatı. Daha açık detaylı bilgilere web den, telefondan ulaşmanız mümkün. Biz işimizi temiz yapıyoruz. Lokma işinin temizliği özünde sağlıklı olması ile alakalı olduğundan çok daha önemli.

Keçiören’de eşya yükümüzü yerleştirdikten sonra akşam beş civarı cami önünde lokmacıyı görünce aracı park edip lokmamızı aldık. Ankara lokmamızı aldık ve yedik. Duamızı ettik. Araca binip biraz yol alınca tuhaf mide ağrısı başladı. Sancı arttıkça çekilmez hale geldi. Mide bulantısı başladı. Yol kıyısında gördüğüm bir hastanenin aciline gittim. Doktor doğrudan zehirlenme dedi.

Zaten ne yediğimi sordu. Ne zaman yediğimi sordu. Zehirlemeye karşı sağlık önlemi aldı. Sokakta rast gele gıdaları yeme kardeşim diye de eleştirdi. Kötü yağ, kötü şeker, kötü un kullanıyorlarmış. Kimyası bozulan yağı her bünye sindirmezmiş, aynı şekilde kimyası bozulan şeker bazı bünyeler için hayati risk yaratırmış. Bunları doktor söyledi. Doktor uyardı. Birkaç saat sonra kendime geldim.

Ankara lokmanın o günkü deneyimi tabi ki musibet oldu. Artık daha seçisi ve dikkat ederek Ankara lokma sırasına giriyor ve alıyorum. Bütün Ankara lokmacıları zehir saçıyor demiyorum. Bir çoğunda çok güzel lokmalarda yedim. Başıma gelen olayı yazdım ki daha dikkatli olunsun. İnsanlara bilgi olsun. Paylaşırsanız teşekkür ederim.

 

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz